© Copyright 2022 PATS designer

Zapisz sie do newslettera

i poczekaj cierpliwie - niedługo wyślę Ci darmowego e-booka, który pomoże Ci stworzyć spójną wizualnie firmę!

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W celu rozpoczęcia współpracy lub uzyskania wyceny skontaktuj się ze mną. Rozpoczęcie współpracy jest równoznaczne z akceptacją TEGO regulaminu.

Wiadomość

Przeprowadzam szczegółowy wywiad, zadaję pytania. Biorę pod uwagę ulubiony styl klienta, jego estetykę oraz wizję na projekty lub usługi. Robię analizę rynku. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie.

Wywiad

Po ostatecznej akceptacji projektów wystawiam fakturę VAT. Na tej podstawie czekam na przelew środków, a po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam projekty. Podane w ofertach ceny nie zawierają podatku VAT.

Projekt i poprawki

Uwzględniając wymagania zawarte w wywiadzie tworzę propozycje projektów lub realizuję wykupione usługi. Próbny projekt wysyłam do wglądu, na tym etapie możesz wprowadzić do niego poprawki.

Płatność i wysyłka

Na każdy projekt/usługę podpisuję z Tobą umowę, która zawiera obowiązujące terminy, zobowiązania obydwóch stron oraz informacje o płatnościach.

Umowa i zadatek

etapy wspólpracy

Imię

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WebArts (Administrator Danych Osobowych) podanych w formularzu danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dalsze informacje dotyczące zasad ochrony danych osobowych znajdziecie Państwo w informacji szczegółowej o przetwarzaniu danych osobowych oraz w polityce prywatności.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się!

Aby rozpocząć ze mną współpracę indywidualną lub uzyskać wycenę usług napisz do mnie wiadomość prywatną na FACEBOOK, INSTAGRAM, mailowo lub korzystając z poniższego formularza.

ZAMÓW PROJEKT