Współpracuj ze mną na 2 sposoby!

Nie masz funduszy na indywidualne projekty graficzne? Nie możesz tyle czekać na indywidualną współpracę? Skorzystaj z gotowych projektów, które możesz kupić od ręki!

SPRAWDZAM BAZĘ GOTOWYCH PROJEKTÓW

Wykup konsultację indywidualną, szkolenie z mediów społecznościowych lub usługę projektowania indywidualnego projektu logo lub materiałów na social media.

SKLEP

Etapy współpracy przy projektach/usługach indywidualnych

UMOWA

Kupując gotowe projekty lub indywidualną usługę akceptujesz warunki zawarte w TYM REGULAMINIE.

WYSYŁKA

Po akceptacji finalnych wersji projektów przygotowuję je do wysyłki i/lub druku. Na podany adres mail w umowie wysyłam wszystkie niezbędne pliki/linki do spotkań, dalsze instrukcje.

WYWIAD I PROJEKT

Przed rozpoczęciem moich działań przeprowadzam szczegółowy wywiadUwzględniając wymagania klienta zawarte w wywiadzie tworzę propozycje projektów lub realizuję wykupione usługi.

PŁATNOŚĆ

Płatność za produkty lub usługi odbywa się z poziomu SKLEPU. Opłata za zamówienie jest jednoznaczna z akceptacją warunków umowy dostępnej TUTAJ.

TERMIN

W celu wyznaczenia terminu współpracy skontaktuj się ze mną - zakładka kontakt. 

Aby rozpocząć ze mną współpracę indywidualną lub uzyskać wycenę usług napisz do mnie wiadomość prywatną na FACEBOOK, INSTAGRAM, mailowo lub korzystając z formularza kontaktowego.

Imię

Twój adres e-mail  

Treść

Wypełniając ten formularz, podajesz mi swoje dane, które będę przetwarzać w celu prowadzenia z Tobą korespondencji na zasadach określonych w Polityce prywatności.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

Zapisz sie do newslettera

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

© Copyright 2024 PATSDESIGNER