newsletter

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ:

BEZPŁATNEGO e-booka z instrukcją "Jak stworzyć tła i ikony wyróżnionych relacji"

 

Po kliknięciu przycisku "zapisz" na Twoją skrzynkę dostaniesz maila w którym musisz potwierdzić zapis do newslettera (kliknij przycisk potwierdzający zapis na Newsletter).

Po potwierdzeniu zapis – e-book dostaniesz na Twoją skrzynkę e-mail w ciągu kilku minut!

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Zapisz
Zapisz
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Maile wysyłane są bardzo rzadko i zazwyczaj tylko w momencie ogłaszania promocji na produkty cyfrowe lub usługi

Jestem Patrycja

upiększam i projektuję wyróżniające się, kobiece marki! 

Uzyskaj ze mną spójny wizerunek Twojej firmy! Stwórzmy ją od logo po wizytówki, ulotki, szyldy i witryny okienne, grafiki na social media i stronę internetową.


Uczę ambitne kobiety i pomagam im tworzyć piękne i sprzedające media społecznościowe i całe firmy - ustalam kolorystykę, dobór typografii, po całą identyfikację wizualną.

 

Zostań ze mną na dłużej i poznaj tajniki spójnego biznesu!

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

Zapisz sie do newslettera

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

© Copyright 2024 PATSDESIGNER