Nie przegap premiery!

ZAPISZ SIĘ I bądź na bieżąco ze zbliżającą się PREMIERĄ!

Zapisując się na listę oczekujących jako pierwsza dowiesz się o konkretnych wzorach projektów, cenach oraz w dniu premiery otrzymasz RABAT na zakupy! :)

 

Zapis ten sprawi, że będziesz pierwsza w kolejce zakupu projektów w możliwie najniższej cenie, która już nigdy nie będzie tak niska!

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w  Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Maile wysyłane są bardzo rzadko i zazwyczaj tylko w momencie ogłaszania promocji na produkty cyfrowe lub usługi

ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

Zapisz sie do newslettera

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

© Copyright 2023 PATSDESIGNER