© Copyright 2022 PATS designer

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

Zapisz sie do newslettera

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Regulamin współpracy z PATSdesigner

 1. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych od umówionego terminu. Skontaktuj się ze mną aby dowiedzieć się o dokładnej dacie realizacji.
   

 2. Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest podpisanie umowy online oraz wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia. Zadatek nie podlega zwrotowi.
   

 3. Umowa zawiera oczekiwania Klienta, zobowiązania Wykonawcy i obejmuje przekazanie praw autorskich z Wykonawcy na Klienta.
   

 4. Druga część wynagrodzenia opłacana jest po akceptacji ostatecznych wersji projektów, ale przed wysłaniem ich na maila. W przypadku wykorzystania i naniesienia poprawek oraz braku akceptacji projektów, Zamawiający zobowiązany jest wpłacić Wykonawcy 100% wysokości wynagrodzenia.
   

 5. Ceny projektów graficznych obejmują 2 propozycje oraz 2 poprawki. Każda kolejna poprawka jest dodatkowo płatna.
   

 6. Na każdą usługę wystawiana jest faktura VAT - podane w ofertach ceny nie zawierają VAT (są cenami netto).
   

 7. Projekty graficzne wysyłane są w formatach wektorowych PDF do druku oraz JPG - na potrzeby internetu (logotyp dodatkowo w formacie PNG - bez tła).
   

 8. Wykonawca nie przepisuje tekstów!!! Gotowe, poprawnie gramatycznie przepisane teksty Klient wysyła na adres mail patsdesignergrafik@gmail.com
   

 9. Po akceptacji projektu przez klienta Wykonawca nie ponosi winy za ewentualne niezauważone błędy wykryte w pliku lub druku. APELUJĘ o kilkukrotne sprawdzenie wizualizacji, którą wysyłam przed wysyłką poprawnych, ostatecznych plików. 
   

 10. Błędy zauważone po akceptacji projektów, a co za tym idzie - poprawki do plików są dodatkowo płatne - 29 zł/poprawkę
   

 11. Pliki do druku przygotowuję wg. powszechnej specyfikacji. Klient zobowiązany jest do poinformowania mnie o niestandardowych wytycznych drukarni.

Promocja z okazji BLACK FRIDAY rozpoczyna się o 17:30 24 listopada, a kończy w niedzielę 27 listopada.