Współpracuj ze mną na dwa sposoby!

Zleć zaprojektowanie identyfikacji wizualnej firmy, indywidualnego projektu lub współpracuj ze mną długoterminowo ze zniżką 10%.

KONTAKT

Wykup konsultację indywidualną, audyt mediów społecznościowych lub gotowe projekty do druku!

SKLEP

Etapy współpracy

Umowa

Na każdy projekt/usługę podpisuję z Tobą umowę, która zawiera obowiązujące terminy, zobowiązania obydwóch stron oraz informacje o płatnościach.

Wysyłka

Po akceptacji finalnych wersji projektów przygotowuję je do wysyłki i/lub druku. Na podany adres mail w umowie wysyłam wszystkie niezbędne pliki/linki do spotkań, dalsze instrukcje.

Wywiad i projekt

Przeprowadzam szczegółowy wywiadUwzględniając wymagania klienta zawarte w wywiadzie tworzę propozycje projektów lub realizuję wykupione usługi. Propozycje wysyłam do wglądu, na tym etapie możesz wprowadzić do nich poprawki.

Płatność

Po podpisanej umowie przyjmuję płatność z góry za każde zamówienie na podstawie wystawionej faktury VAT. Akceptacja umowy i wpłata Wynagrodzenia jest gwarancją ustalonego terminu. Podane ceny w ofertach są netto.

Wiadomość

W celu rozpoczęcia współpracy lub uzyskania wyceny skontaktuj się ze mną - zakładka kontakt. Rozpoczęcie współpracy jest równoznaczne z akceptacją TEGO regulaminu.

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

Zapisz sie do newslettera

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

© Copyright 2023 PATS designer