© Copyright 2022 PATS designer

Wypełniając ten formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celu wysyłki Ci newslettera, w którym będę Cię informować o nowościach w moim sklepie, promocjach, kursach, a także ofertach na produkty i usługi zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać.

Zapisz sie do newslettera

i pobierz darmowego e-booka z instrukcją

"Jak stworzyć tła na stories spójne z Twoją marką"

IMIĘ:

TWÓJ E-MAIL:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W celu rozpoczęcia współpracy lub uzyskania wyceny skontaktuj się ze mną - zakładka kontakt. Rozpoczęcie współpracy jest równoznaczne z akceptacją TEGO regulaminu.

Wiadomość

Przeprowadzam szczegółowy wywiad, zadaję pytania. Biorę pod uwagę ulubiony styl klienta, jego estetykę oraz wizję na projekty lub usługi. Robię analizę rynku. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie.

Wywiad

Po ostatecznej akceptacji projektów wystawiam fakturę VAT. Na tej podstawie czekam na przelew środków, a po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam projekty. Podane w ofertach ceny nie zawierają podatku VAT.

Projekt i poprawki

Uwzględniając wymagania zawarte w wywiadzie tworzę propozycje projektów lub realizuję wykupione usługi. Próbny projekt wysyłam do wglądu, na tym etapie możesz wprowadzić do niego poprawki.

Płatność i wysyłka

Na każdy projekt/usługę podpisuję z Tobą umowę, która zawiera obowiązujące terminy, zobowiązania obydwóch stron oraz informacje o płatnościach.

Umowa i zadatek

Etapy współpracy

SKLEP

Wykup konsultację indywidualną lub audyt mediów społecznościowych

KONTAKT

Zleć zaprojektowanie identyfikacji wizualnej firmy lub zamów indywidualny projekt graficzny

Współpracuj ze mną na dwa sposoby!

Promocja z okazji BLACK FRIDAY rozpoczyna się o 17:30 24 listopada, a kończy w niedzielę 27 listopada.